Przeskocz do treści

Allegro i reCAPTCHA

Allegro wzmacnia ochronę kont użytkowników, wprowadzając m.in. nowe mechanizmy autentykacji. Między innymi autentykację dwuetapową lub konieczność rozwiązania captchy w pewnych przypadkach.

I nawet to udało im się spieprzyć...

...bo wymagane jest rozwiązanie captchy, a captchy... nie ma!

W prawym dolnym rogu ekranu logowania widać do prawda dumne logo Google mówiące o tym, że strona jest chroniona przez captchę, ale samej captchy... brak, jak widać na powyższym zrzucie ekranu.

7 myśli na “Allegro i reCAPTCHA

   1. Captcha

    Witam, mam to samo i nie da się zalogować, próbowałem przez telefon z sieci domowej, sieci komórkowej i nic, za każdym razem to samo, dodatkowo po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje błąd: błędny login lub hasło. Raz wyświetlały mi się te obrazki captcha ale wypełniłem może ze 20 razy, to wyświetlało od owa to samo ,,Wymagane jest rozwiązanie captchy". Da się to naprawić?

   2. admin

    Chyba w tej sytuacji pomoże tylko support Allegro. Strona kontaktowa powinna być dostępna bez logowania.

 1. Bartosz

  ikona googla nie świadczy o tym, że strona jest chroniona przez captchę tylko jest to opcja zalogowania...

  Odpowiedz
  1. admin

   Pyszczku kochany, okulary Ci zaparowały albo inny artykuł czytałeś niż komentujesz. Tu nie ma żadnej "ikony google" (to się pisze z dużej litery, wiesz, misiu?) tylko zrzutka ekranu z ordynarnym komunikatem o błędzie. Który mówi o tym, że użytkownik nie rozwiązał captchy, której w ogóle nie ma. Nie wiem, jakie leki bierzesz co rano, ale spróbuj od jutra brać pół porcji może...

   Odpowiedz

Zostaw komentarz