Przeskocz do treści

O2.pl i jego wielkie quizy…

O2.pl uruchomił "Wielki test z ortografii" i pyta na swojej stronie, czy będziesz lepszy od szóstoklasisty? A może ja zapytam O2.pl, czy będą lepsi od matołów i zaczną zatrudniać programistów, których rozwój technologiczny nie zatrzymał się dziesięć lat temu?

Odnośnik do testu przyszedł w mailu. Klik i...

Eksjuzmi ale o co kaman?

Matoły z O2 ciągle żyją technolgicznie dziesięć lat do tyłu, ciągle w czasach gdy tego typu zabawki robiło się w oparciu o adres IP a nie o ciasteczko na lokalnym komputerze.

Pracuję w wielkiej korporacji, której kilka tysięcy użytkowników ma "wyjście na świat" na jednym, wspólnym adresie IP. Od rana, czy tam od uruchomienia tego quizu, przynajmniej jeden z tych kilku tysięcy pracowników zdążył już rozwiązać quiz. Ze względu na indolencję O2.pl ja (oraz pozostałe kilka tysięcy pracowników firmy) nie ma już takiej możliwości.

Zostaw komentarz

Ta strona jest obecnie w trakcie importu. Przenoszę posty z innych źródeł. Różne dziwne rzeczy mogą się tu dziać, dopóki ten proces się nie zakończy (a ta informacja nie zostanie usunięta). Dziękuję za zrozumienie.

Trwa import wpisów...