Przeskocz do treści

Helion wydaje książkę o Androidzie 3.0

W dzisiejszej promocji dnia na Helion.pl, w cenie obniżonej o 30%, pojawiła się książka pod tytułem "Android. Programowanie gier na tablety". Autor: Jeremy Kerfs. Po przyjrzeniu się książce przez 15 sekund i dotarciu na pierwszą stronę spisu treści padłem i już nie wstałem!

W grudniu 2012 r. Helion wydał książkę o programowaniu gier na... Androida 3.0. Najmniej popularną, najbardziej kiepsko wspieraną i najgorzej wspominaną wersję systemu Android! Jeśli by ktokolwiek miał najmniejsze wątpliwości, to spieszę przypomnieć, że 19 października 2011 r. miała miejsce premiera wersji 4.0 tegoż mobilnego systemu operacyjnego. Równy rok później Helion wydał książkę na temat starszej wersji tego systemu. O której, akurat w dniu publikacji książki, mało już kto pamiętał.

Mamy więc kolejny dowód na to, jak największe i poważne niegdyś wydawnictwo informatyczne w Polsce, psi się regularnie i z dnia na dzień upada coraz niżej. Cóż... cytując znane powiedzenie C. K. Norwida... Ideał sięgnął bruku. Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle...

Zostaw komentarz

Ta strona jest obecnie w trakcie importu. Przenoszę posty z innych źródeł. Różne dziwne rzeczy mogą się tu dziać, dopóki ten proces się nie zakończy (a ta informacja nie zostanie usunięta). Dziękuję za zrozumienie.

Trwa import wpisów...